Přírodní kosmetika, biopotraviny, bio aromaterapie
Naše nabídka zboží
menu

BIO Octy

Beutelsbacher  Rapunzel 
Přepnout zobrazení
1
bio balsamikový ocet z Modeny 500ml

bio balsamikový ocet z Modeny 500ml

Balsamikový ocet výborně hodí do salátů, marinád a zeleninových pokrmů. Rajčata s mozzarelou a čerstvou bazalkou, zakapaná olivovým olejem a balsamikovým octem jsou vynikající.
BIOEKO
bio balzamikový ocet Speciale z Modeny

bio balzamikový ocet Speciale z Modeny

Novinka
Tato krajová specialita se připravuje výhradně v severoitalské provincii Modena. Vyrábí se zkvašením šťávy vybraných odrůd bio hroznového vína (Trebbiano, Lambrusco a další místní odrůdy). Během následného několikaletého zrání v dřevěných sudech získává své charakteristické aroma a nedostižný buket, který je určen harmonickou rovnováhou sladké a kyselé. Na rozdíl od našeho druhého bio balsamikového octa neobsahuje karamel a má jemnější chuť.
BIOEKO
bio jablečný ocet nepasterovaný 750ml

bio jablečný ocet nepasterovaný 750ml

Tento jablečný ocet se vyrábí zkvašením moštu čerstvě vylisovaného z demeter jablek. Není tedy vyroben z koncentrátu. Vyniká příjemnou chutí a vůní po jablcích a hodí se nejen k ochucování a konzervování pokrmů, ale také do koupelí, ke kosmetickým účelům a jako základ zdravotního nápoje.
BIOEKO
bio jablečný ocet nepasterovaný čirý 750

bio jablečný ocet nepasterovaný čirý 750

Novinka
Tento jablečný ocet se vyrábí zkvašením moštu čerstvě vylisovaného z bio jablek. Není tedy vyroben z koncentrátu. Pro výrobu byla použita na slunci uzrálá jablka z vyhlášených sadařských oblastí v jižním Německu. Ocet není pasterovaný a je přefiltrovaný a tudíž čirý. Vyniká příjemnou chutí a vůní po jablcích a hodí se nejen k ochucování a konzervování pokrmů, ale také do koupelí, ke kosmetickým účelům a jako základ zdravotního nápoje.
BIOEURO
bio ocet z bílého vína 500ml

bio ocet z bílého vína 500ml

Novinka
Ocet vyniká jemnou chutí a vůní po bílém vínu. Připravuje se z nesířeného bílého vína vyrobeného z bio hroznů, zraje v dřevěných sudech a při výrobě není zahříván. Hodí se výborně do čerstvých salátů, k rybám a plodům moře.
BIOEKO
bio ocet z červeného vína 500ml

bio ocet z červeného vína 500ml

Novinka
Tento ocet se vyznačuje šetrným přírodním způsobem výroby. Připravuje se z nesířeného červeného vína vyrobeného z bio hroznů, zraje v dřevěných sudech a při výrobě není zahříván. Případný zákal či usazenina jsou přirozeným jevem a nejsou na závadu. Ocet vyniká ovocnou chutí a vůní připomínající lehce maliny. Hodí se výborně do zimních salátů a tmavých omáček, k rybám a zvěřině.
BIOEKO
1