Přírodní kosmetika, biopotraviny, bio aromaterapie
Naše nabídka zboží
menu

Liftec CZ

Přepnout zobrazení
1
Čajánek bio fenyklový

Čajánek bio fenyklový

Novinka
Čajánek BIO Fenyklový je určený pro děti od ukončeného 1. týdne života. Obsahuje pouze plody fenyklu, který pomáhá při pocitech plnosti a nadýmání a pomáhá uklidnit trávicí trakt. Tento čaj mohou pít i kojící maminky, protože účinné látky se dostávají do mateřského mléka. Fenykl má typickou příjemnou chuť, a proto čaj není třeba sladit. Neobsahuje chemická barviva a konzervanty.
BIO
Čajánek bio malinový od 9.měsíce

Čajánek bio malinový od 9.měsíce

Novinka
Listy maliníku a ostružiníku obsahují třísloviny, které příznivě ovlivňují zažívání. Má vynikající chuť a je vyroben výhradně z bylin pěstovaných v ekologickém zemědělství. Čajánek BIO Malinový je určený pro děti od ukončeného 9. měsíce věku a obsahuje jablko, plod šípku, ibišek, malinový list, ostružinový list, lékořici, anýz a přírodní malinové aroma. Čaj se nemusí přislazovat a v letních měsících je výborný s ledem.
BIO
Čajánek bio meduňkový

Čajánek bio meduňkový

Novinka
Čajánek BIO Meduňkový je bylinný čaj pro uklidnění. Meduňka lékařská neboli Melissa officnalis je bylinka tradičně používaná pro své zklidňující účinky. Čaj také zlepšuje zažívání a vzhledem k obsahu šípku a černého rybízu má příjemnou osvěžující chuť a vůni. Čajánek BIO Meduňkový je vhodný již od ukončeného 6. měsíce věku dítěte a obsahuje plod šípku, meduňku, plod jablka a plod černého rybízu. Čaj není vhodné přislazovat.
BIO
Čajánek bio pro kojící maminky

Čajánek bio pro kojící maminky

Novinka
Již tradiční a velmi oblíbený bylinný čaj Čajánek Podpora kojení je na trhu nyní také v BIO kvalitě pod názvem Čajánek BIO pro kojící maminky. Složení a tím pádem i chuť čaje zůstaly zachovány.
BIO
1