Přírodní kosmetika, biopotraviny, bio aromaterapie
Naše nabídka zboží
menu

Logona Age Protection Hydr.ampulová kúra

Logona Age Protection Hydr.ampulová kúra Číslo produktu: 01230

Hydroaktivní ampulová kúra je vhodná pro náročnou a unavenou pleť. Kúra v ampulích s koncentrovanými účinnými rostlinnými látkami dodává náročné a unavené pleti vlhkost. Současně podporuje přirozený proces obnovy pleti pomocí rostlin bohatých na minerály a vitamíny, jako jsou vodní řasy, chmel a růžový extrakt. Dermatologické testy prokazují: nedostatek hydratace a předčasné projevy stárnutí pleti se cíleně a naprosto přirozeně zlepšují. Pleť je jemná, vyhlazená a zpevněná. Vědecké testy dokládají po 20 dnech používání zlepšení hydratace o 30%, a elasticity o 28%. Používáme pečlivě vybrané a svědomitě vyzkoušené oleje a rostliny z kontrolovaného biologického pěstování a přírodního sběru.Přípravky neobsahují parafíny ani syntetické konzervační, barvící a vonné látky.

Použití: aplikace večer po dobu 10–20 dnů. Obsah jedné ampule naneste na očištěnou pleť obličeje, krku, dekoltu a lehce vklepejte. Na závěr použijte obvyklou péči Logona. Doporučení: vhodná jako jarní revitalizační kůra pro všechny typy pleti.

Složení (INCI): Aqua (Water), Glycerin, Alcohol, Calendula Officinalis Flower Extract, Equisetum Arvense Extract, Humulus Lupulus (Hops) Extract, Spirulina Patensis Extract, Rosa Centifolia Flower Extract


Obsah balení:
10 x 1 ml

Výrobce:
Logona

Země původu:
Německo
BDIH
Cena s 21 % DPH:
Cena bez 21 % DPH:
677,00 Kč
559,50 Kč
Nákupní košík