Přírodní kosmetika, biopotraviny, bio aromaterapie
Naše nabídka zboží
menu

BIO Lubrikační gely

Bioglide 
Přepnout zobrazení
1
BIOglide

BIOglide

Novinka
Přírodní lubrikační gel „Safe“ s Karagenem. Pomáhá chránit proti vaginální rakovině a viru HPV. Světová jednička mezi BIO lubrikanty! BIOglide safe obsahuje Carrageen, který je získáván z červených řas a který dokáže chránit proti infekci lidským papiloma virem (HPV). Vir HPV, který se přenáší intimním stykem, může způsobit rakovinu děložního čípku a genitální bradavice. Laboratorní analýzy odhalily, že carrageen brání průniku viru do lidských buněk.
BIOglide Natural 40ml

BIOglide Natural 40ml

Novinka
Přírodní lubrikační gel Natural. Bez vůně a příchutí. Světová jednička mezi BIO lubrikanty! Přírodní lubrikační gely BIOglide jsou velmi kvalitní lékárenské lubrikanty. Zaručují excelentní lubrikaci při milostných hrátkách, jsou 100% kompatibilní s kondomy a jsou výborné na použití s nejrůznějšími erotickými hračkami a to i v případě velmi citlivé sliznice.
BIOglide Natural 150ml

BIOglide Natural 150ml

Novinka
NENÍ SKLADEM Přírodní lubrikační gel Natural. Bez vůně a příchutí. Světová jednička mezi BIO lubrikanty! Přírodní lubrikační gely BIOglide jsou velmi kvalitní lékárenské lubrikanty. Zaručují excelentní lubrikaci při milostných hrátkách, jsou 100% kompatibilní s kondomy a jsou výborné na použití s nejrůznějšími erotickými hračkami a to i v případě velmi citlivé sliznice.
1