Přírodní kosmetika, biopotraviny, bio aromaterapie
Naše nabídka zboží
menu

IM-PULS Tepenné parfémy

Eoné 
Přepnout zobrazení
1
Eoné Neroli Im-Puls olej bio

Eoné Neroli Im-Puls olej bio

Má vztah k čakře solar plexu a srdeční. Při neklidu, nespavosti, nervozitě, trémě, strachu, úzkosti, šoku. Neroli nás učí užívat si života všemi našimi smysly, dává nám pocit síly. Velmi silně působí v oblasti pocitů, týkajících se roviny srdce. Balení ve skleněném roll on.
Eoné Růže Im-Puls olej bio

Eoné Růže Im-Puls olej bio

Má vztah k srdeční čakře. Přírodní esence růže damašské společně s BIO jojobovým olejem jako jejím nosičem dodává našemu nitru IMPULS nejvyšší vibrace – lásky. Každé ženě, bez rozdílu věku, je růžová esence vzorem ženské, život přinášející tvůrčí, láskyplné esence. Děvčatům pomáhá stát se ženou, připravuje je na mateřství, ženám pomáhá ve všech dalších fázích života. Balení ve skleněném roll-on.
Eoné Jasmín Im-puls olej bio

Eoné Jasmín Im-puls olej bio

Má vztah k čakře sakrální, srdeční a korunní. Jasmín působí Především v emocionální rovině. Říká se, že otevírá srdce, uklidňuje nervy a zlepšuje náladu tím, že přináší pozitivní, optimistický náhled, který se může projevit až jako euforie. Jasmín otevírá dveře smyslným prožitkům, zjemňuje strachem vzniklé obtíže v partnerském objetí. Je především vůní pro páry a řadí se k nejlepším afrodiziakům, které aromaterapie zná. Jasmínem lze také ošetřovat psychosomaticky podmíněné projevy na pokožce.
1