Přírodní kosmetika, biopotraviny, bio aromaterapie
Naše nabídka zboží
menu

Koupelové soli

Lavera 
Přepnout zobrazení
1
Lavera bio Divoká růže koupelová sůl

Lavera bio Divoká růže koupelová sůl

Mořská koupelová sůl. Inovovaná řada Body Spa 2009. Krystalky vzácné “Fleur de Sal“ a hrubě zrnité mořské soli stimulují přirozené funkce pleťových buněk a otevírají póry. Díky tomu se do pokožky snadněji absorbují další pečující složky jako jsou bambucké máslo, harmonizující výtažky z BIO divoké růže, hydratující BIO jojobový olej či vitamin E. Jemná vůně ušlechtilých růžových květů je pastvou pro všechny smysly.
Lavera bio Mléko a bio med koupelová sůl

Lavera bio Mléko a bio med koupelová sůl

Mořská koupelová sůl. Nová inovovaná řada Body Spa 2009. Krystalky vzácné “Fleur de Sal“ a hrubě zrnité mořské soli stimulují přirozené funkce pleťových buněk a otevírají póry. Díky tomu se do pokožky snadněji absorbují další pečující složky, jako jsou bambucké máslo, zjemňující olej z medových pláství, mléčné výtažky, hydratující jojobový olej a vitamin E. Konejšivá vůně medu s nádechem osvěžujících pomerančů zklidní mysl a pomůže Vám uvolnit se.
Lavera bio Levandule a bio Aloe vera sůl

Lavera bio Levandule a bio Aloe vera sůl

Mořská koupelová sůl. Nová inovovaná řada Body Spa 2009. Krystalky vzácné “Fleur de Sal“ a hrubě zrnité mořské soli stimulují přirozené funkce pleťových buněk a otevírají póry. Díky tomu se do pokožky snadněji absorbují další pečující složky jako jsou bambucké máslo, harmonizující výtažky z BIO levandule a hojivé aloe vera, hydratující BIO jojobový olej či vitamin E. Konejšivá vůně levandule zklidní a uvolní mysl.
Lavera bio Pomeranč a bio Rakytník sůl

Lavera bio Pomeranč a bio Rakytník sůl

Novinka
Mořská koupelová sůl. Nová inovovaná řada Body Spa 2009. Bio Pomeranč a Bio Rakytník koupelová sůl. Krystalky vzácné “Fleur de Sal“ a hrubě zrnité mořské soli stimulují přirozené funkce pleťových buněk a otevírají póry. Díky tomu se do pokožky snadněji absorbují další pečující složky jako jsou bambucké máslo, harmonizující výtažky z BIO rakytníku, hydratující BIO jojobový olej, hřejivý pomerančový olej či vitamin E. Lehká citrusová vůně osvěží smysly a naladí Vás prázdninově.
1